Prowadzimy rekrutację na studia podyplomowe w trybie niestacjonarnym z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania (m.in. wykorzystanie technik kształcenia na odległość- e-learning) na kierunku Pedagogika i Administracja organizowane przez Wyższą Szkołę Nauk Pedagogicznych wpisaną do rejestru MNiSW pod nr 236.
Oferujemy ponad 50 specjalności studiów podyplomowych w trybie zdalnym dla absolwentów różnych typów uczelni wyższych, którzy rozpoczęli już pracę zawodową i chcą poszerzyć swoje kompetencje zwiększając atrakcyjność na rynku pracy. Rekrutacja online na studia podyplomowe październik 2023 w roku akademickim 2023/2024 trwa!
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ STUDIA PODYPLOMOWE?
Studia podyplomowe na uczelni z zastowowaniem technik kształcenia na odległość (e-learning) to coraz popularniejsza forma nauki. Studiowanie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (e-learning) pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu. Uczelnia zapewnia dostęp do bezpłatnych materiałów dydaktycznychw formie online. Uzyskiwane kwalifikacje na studiach podyplomowych (dostęp do platformy online oraz zjazdy) pozwalają na zdobycie nowych kwalifikacji, cennych na rynku pracy. Wysoce wykwalifikowana kadra składająca się z bogatych w doświadczenie praktyków oraz uznanych i szanowanych w swych dziedzinach teoretyków, w połączeniu przemyślanymi programami oraz sprawdzonymi metodami nauczania, zapewniają wysoką jakość kształcenia.
DLA KOGO SĄ STUDIA PODYPLOMOWE?
Oferta kształcenia na studiach podyplomowych w trybie niestacjonarnym z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania (m.in. wykorzystanie technik kształcenia na odległość- e-learning) jest dla osób, które ukończyły studia licencjackie lub magisterskie lub pracują zawodowo, ale z drugiej strony chcą dalej kształcić się i poszerzać swoje kwalifikacje.
CZY MOŻNA STUDIOWAĆ 2 SPECJALNOŚCI STUDIÓW PODYPLOMOWYCH RÓWNOCZEŚNIE?
Oczywiście, że można. Studia podyplomowe w trybie niestacjonarnym z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania (m.in. wykorzystanie technik kształcenia na odległość- e-learning) nastawione są na kształcenie indywidualne. Daje to słuchaczowi studiów podyplomowych w trybie niestacjonarnym z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania (m.in. wykorzystanie technik kształcenia na odległość- e-learning) swobodę i możliwość realizowania dwóch lub więcej kierunków równolegle. Słuchacze na drugi tańszy kierunek studiów otrzymują 50% zniżki, na trzeci 20%.
Rekrutacja online na studia podyplomowe październik 2023 trwa do 31.12.2023 r.
JAK SIĘ ZAPISAĆ NA STUDIA PODYPLOMOWE?:
Rekrutacja online na studia podyplomowe online odbywa się bez egzaminów wstępnych. O przyjęciu na studia podyplomowe decyduje kolejność zgłoszeń. Komplet dokumentów dostępny jest w zakładce REKRUTACJA. Jeśli nie jesteś pewny co do wyboru specjalności możesz zarezerwować online miejsce na wybranym przez siebie kierunku.
Rekrutacja online na studia podyplomowe październik 2023 trwa do 31.12.2023 r.
JAKIE SĄ AKTUALNIE PROMOCJE NA STUDIA PODYPLOMOWE?
Przy zapisie na studia podyplomowe do 04.12.2023 r. :
- 10% zniżki na pierwszą specjalność studiów podyplomowych dla nowych Kandydatów
- 50 % zniżki na drugą tańszą specjalność studiów podyplomowych
- 20% zniżki na studia podyplomowe dla naszych Absolwentów studiów podyplomowych
Rekrutacja online na studia podyplomowe marzec 2023 została przedłużona do 31.12.2023 r.
JAK WYGLADA ŚWIADECTWO UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH?
Absolwenci kwalifikacyjnych studiów podyplomowych na kierunku PEDAGOGIKA I ADMINISTRACJA otrzymują tradycyjne świadectwo ukończenia studiów podyplomowych zgodnie z wymogami MNiSW
NA PODSTAWIE JAKICH PRZEPISÓW PROWADZONE SĄ STUDIA PODYPLOMOWE DLA NAUCZYCIELI?
Studia podyplomowe prowadzone są na podstawie przepisów:
- prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2018 poz. 1668, ze zm.);
- rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27 września 2018 r. w sprawie studiów (Dz. U. 2018 poz. 1861 z późn.zm.);
- rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz. U. 2019 poz. 1450).